Wystawcy

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa do uczestniczenia w roli Partnera/Wystawcy w organizowanej przez Katedrę Dietetyki VIII Konferencji Naukowej: „Fizjologiczne uwarunkowania postępowania dietetycznego”.

Rekomendujemy Państwu nasze wydarzenie jako sprawdzone miejsce na wzajemne poznanie się, na wymianę doświadczeń, na integrację z naszym środowiskiem, na zaprezentowanie się w środowisku żywieniowym i medycznym.

Zadbamy o to, abyście mogli Państwo przedstawić Wasze Firmy z należnym im splendorem. Stworzymy warunki do zorganizowania stoiska reklamującego Państwa produkty.

Zadbamy o to, aby logo Firmy zostało umieszczone na stronie konferencji, aby było prezentowane przez cały czas trwania wydarzenia, aby dołączone było do wszystkich materiałów konferencyjnych.

Jesteśmy też otwarci na inne Państwa propozycje.

 

Zapraszamy do prezentacji Państwa oferty handlowej, sprzętu, akcesoriów i wyrobów w czasie całej Konferencji.

 

- koszt stoiska wynosi od 1000 zł netto

- koszt pobytu 1 osoby 400 zł (obejmuje materiały konferencyjne, pełne wyżywienie w okresie trwania konferencji i udział w imprezach towarzyszących)

- wykład sponsorowany (15 min) 2000 zł

 

Z ogromną radością przyjmiemy też każdą formę sponsorowania naszej działalności naukowej i dydaktycznej. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zaistnieniem na naszej Konferencji uprzejmie prosimy o deklarację udziału drogą elektroniczną lub faksem.

 

KONTAKT:

Organizator konferencji

Katedra Dietetyki, Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, SGGW w Warszawie

e-mail: fizj_diet@sggw.pl (w tytule prosimy wpisać „Pytanie o konferencję”)    

22 59 370 28

22 59 370 27

22 59 370 30

22 59 370 32

22 59 370 18